HAKKIMIZDA

Firmamız 2013 Yılında Siteler TV’nin alt firması olarak PAMOSİD ismiyle kurulmuştur. Stüdyomuz Fotoğrafta usta ve aynı zamanda tasarımcı olarak yetiştirilen kişiler tarafından profesyonel hizmet vermeye başlamıştır.

2015 Yılına kadar PAMOSİD ismiyle devam etmiş, müşterilerimizin okuması çok zor oluyor siz insanların mutluluğunu, aşkını ve en güzel anlarını ölümsüzleştiriyorsunuz sizin isminiz “AŞK” olsun dedikleri için firma yöneticilerimizin de onayıyla ismimiz STÜDYO AŞK Profesyonel Fotoğrafçılık olarak değiştirilmiş ve bu isimle devam etmekteyiz.

Firmamızın ismini sizler koydunuz ve bizlerde sizin için hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz. Sizler bizim için müşteri değil, değerli bir dostsunuz.

Bizleri tercih eden dostlarımızın aynı bir çiftin Söz, Nişan, Düğün, Hamilelik ve doğum resimlerine kadar tüm anılarında bizi tercih etmesi demek bizim için gururdur.

Bizim en büyük reklamımız sizlerin, bizi tavsiye ile tüm tanıdıklarını bize yönlendirmesidir.

Stüdyomuz bölgemizin en büyük stüdyosu olma özelliğini taşımaktadır. Dış çekim fotoğrafların haricinde üç farklı hazır stüdyomuz ile sizleri yaz kış demeden kendi stüdyomuzda ağırlıyoruz.

BİZİ TERCİH EDEREK, FARKLILIĞIN FARKINA VARACAKSINIZ.

Saygılarla Stüdyo Aşk